DO IT WITH US, to platforma, której patronem jest marka KNKKANAKA dla wszystkich tych, którzy pragną mieć w swojej kolekcji produkty w 100% z certyfikatem GOTS.

Jako wiodąca marka na rynku włókienniczym w Polsce, jesteśmy marką przyjazną środowisku. Posiadamy certyfikat Global Organic Textile Standard (GOTS). Wyposażeni w najbardziej zaawansowane technologicznie maszyny na świecie, wykwalifikowaną kadrę technologów, przy wykorzystaniu certyfikowanych produktów chemicznych najwyżej jakości, wprowadzamy naszych Klientów w nowoczesny świat mody, równocześnie dbając o środowisko.

W swojej ofercie posiadamy produkty wykonane z certyfikowanej bawełny organicznej lub z domieszką poliestru z recyklingu. Nie posiadamy żadnych ograniczeń co do ilości jakich można u nas zamówić oznacza to, ze nie ma minimalnych zamówień. Produkty zakupione u Nas posiadają certyfikat GOTS, produkowane są w fabryce w Bangladeszu z certyfikatem GOTS. Wszystkie produkty możesz spersonalizować za pomocą naszego programu do projektowania gdzie wystarczy, że wybierzesz jeden ze wzorów znajdujących się w naszej bibliotece. Jeżeli nie znajdziesz ulubionego wzoru, złóż indywidualne zamówienie za pośrednictwem formularza do zamówień specjalnych.

Pamiętaj o jednym wszystkie produkty zakupione w naszym sklepie nadają się do upcyclingu. Oznacza, to że jeżeli czegoś nie sprzedasz masz możliwość wykonania usługi ponownego przefarbowania danego produktu (szczegóły na www.updiwu.pl)

DIWU kieruje się w swojej działalności trzema głównymi i najważniejszymi aspektami:

I. Aspekt Ekologiczny

Woda i energia to życie. Mając tę świadomość, jak ważne są to elementy naszego środowiska, stosujemy szeroki wachlarz rozwiązań pro środowiskowych. Połączyliśmy wieloletnie doświadczenie naszych ekspertów z najnowszą technologią i produktami chemicznymi posiadającymi certyfikację GOTS. W ten sposób świadomie przyczyniamy się do znacznego obniżenia zużycia wody, obniżenia zużycia energii elektrycznej i cieplnej. Dzięki temu pomagamy utrzymać środowisko w czystości.

Połączenie naszej pasji i najnowszej technologii pozwoliło nam również wprowadzić zaawansowany system, który pozwala nam prowadzić działalność w sposób przyjazny środowisku, poprzez:

  • ekologiczne spieranie denimu;
  • technikę małego zużycia produktów chemicznych;
  • technikę ręcznego barwienia.

II. Aspekt Ekonomiczny

Głównym celem naszej marki jest osiągnięcie zysków i wysokiej rentowności. W ramach naszej działalności gospodarczej widoczne są elementy zgodne z zasadami zrównoważonego rozwoju. Wspieramy rodzimą przedsiębiorczość, zaopatrując się częściowo w produkty od lokalnych dostawców.

III. Aspekt Społeczny

Nasi pracownicy to fundament marki. Zapewniamy im wysokie standardy zarówno socjalne, jak i bezpieczeństwa. Ponadto, aktywnie angażujemy się w akcje na rzecz społeczności lokalnej, a także pracowników i klientów. W ramach standardów obowiązujących w naszej marce organizujemy staże, seminaria, realizujemy projekty na prace dyplomowe, szkolimy kadry nauczycielskie, współpracujemy z projektantami. Bierzemy udział w procesie reindustrializacji polskiego przemysłu włókienniczego.

Kontakt diwu@diwu.pl

Zamówienia bieżące custom@diwu.pl

Wsparcie posprzedażowe service@diwu.pl

DANE FIRMY

CENTRUM PRALNICZE I BADAWCZO ROZWOJOWE SP.ZO.O.
UL. 3 MAJA 64/66
93-408 ŁÓDŹ
NIP:725-216-78-26
REGON: 366077602


  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło