Kraj dostawy

DIWU wysyła paczki obecnie na terenie Rzeczpospolitej Polskiej kurierem DPD i INPOST.

Koszt wysyłki

Kurier DPD

Wyjściowy koszt wysyłki w przypadku płatności online to 35,00 zł brutto za paczki do 20kg. Koszty przesyłki są obliczane w zależności od wartości zamówienia po odjęciu ewentualnych rabatów.

Czas doręczenia: 48 - 72h.

Kurier INPOST

Wyjściowy koszt wysyłki w przypadku płatności online to 22,50 zł brutto za paczki do 20kg. Koszty przesyłki są obliczane w zależności od wartości zamówienia po odjęciu ewentualnych rabatów.

Czas doręczenia: 48 - 72h.

Paczkomaty INPOST

Wyjściowy koszt wysyłki w przypadku płatności online to 15,99 zł brutto za paczki gabaryt A. Koszty przesyłki są obliczane w zależności od wartości zamówienia po odjęciu ewentualnych rabatów.Status wysyłki

Aby sprawdzić status swojej przesyłki, należy skorzystać ze strony www.dpd.com.pl lub www.inpost.pl wpisując numer listu przewozowego podanego w powiadomieniu e-mailowym informującym o zmianie statusu zamówienia.

Śledzenie przesyłki on-line i data dostawy nie są gwarantowane.

Termin nadawania paczek

Paczki nadawane są w  dniu zakończenia realizacji zlecenia, o którym terminie informujemy drogą mailową. Terminy realizacji zleceń zależą od dostępności produktu i terminu realizacji zlecenia jak również rozpoczyna się w następnym dniu po wygenerowaniu dokumentu zamówienia.

Realizacja zamówienia z samym nadrukiem i limitowana edycja trwa między 7-10 dni roboczych.

Realizacja zamówienia z efektem sprania,farbowania trwa 10-14 dni roboczych.

Dostawa paczki może trwać od 2 do 5 dni roboczych w zależności o sytuacji w firmie kurierskiej zgodnie z regulaminem przewoźnika.

Forma pakowania zamówień

Wszystkie zamówienia pakujemy w kartony, wyroby nie są pakowane w indywidualne worki foliowe ponieważ w związku z naszą polityką ograniczania ilości generowanych odpadów, produkty pakowane są w kartony do 20 kg . W każdym kartonie znajduje się packing list z ilościami jakie zostały zamówione zgodnie z zamówieniem.

Pojedyncze wyroby, sample pakujemy w małe kartony lub torby.

 


  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło