TIE DYE, OD DIY PO DIWU

person Posted By: list In: DIWU blog

W naszym sklepie DIWU oferujemy produkty przygotowane do farbowania, spierania, farbowania ręcznego, hand made, dip dye, tie dye, vintage wash, vintage dye i wiele innych. Każdy z wyżej wymienionych efektów dostępny jest dla każdego produkty oferowanego przez nas w sklepie.

Po wybraniu produkty i rozmiarów jakie chcielibyście poddać personalizacji przekierowani zostaniecie do dedykowanego programu, w którym będziecie mogli indywidualnie zaprojektować wymarzony wzór, efekt, spranie. Nasz program do personalizacji pozwala Wam wybrać efekty takie jak farbowanie tie dye w różnych konfiguracjach i kolorach , spranie vintage lub vintage dye. Dodatkowo możecie nałożyć na dany produkt chlapania, ręcznie nakładać farby, dziury, uszkodzenia, podniszczenia na krawędziach np. na mankietach, ściągaczach lub przy szyj. Oferujemy Wam możliwość samodzielnej konfiguracji, personalizacji i co najważniejsze bez minimum bez narzucania Wam ilości jakie musicie u Nas zamówić.

Pamiętaj, że przed dokonaniem zakupu masz prawo zamówić prototyp, na podstawie, którego będziesz mógł złożyć zamówienie.

A co się kryje pod hasłem farbowanie, jest to proces, któremu poddawane będą wyroby w temperaturze 60*C gdzie ZAWSZE następuje wykurcz tzw. zmiana wymiarów. Zalecamy zapoznać się tabelami miar dostępnymi przy każdym produkcie gdzie opisane jest bardzo dokładnie ile dany produkt ma cm przed poddaniem go jakimkolwiek procesom. Wszystkie efekty, sprania, farbowania mają wpływ na zmianę wykurczu, miar produktu. Efekty oferowane w naszym sklepie są wizualizacjami komputerowymi, które mają prawo się różnić o finalnego efektu na produkcie.

W zakładce zapytania o efekt, możecie ładować swoje inspiracje, szkice, wizualizacje, które jesteśmy wstanie w miarę naszych możliwości technologicznych odtworzyć. Ładując zdjęcie i konsultując go z Nami jesteśmy wstanie określić realną formę jego wykonania.

Zapraszamy do świat personalizacji DIWU, DO IT WTH US:)

Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto
Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło