WODA JEST WAŻNA

person Autor: DIWU list Kategoria: DIWU blog

DIWU, DO IT WITH US niesie za sobą świadomość i odpowiedzialność za wprowadzane produkty do obiegu. Wszystkie wyroby w sprzedaży posiadają certyfikat GOTS co oznacza, że aspekt minimalizowania ilości używanej wody do produkcji dotyczy również Nas.

Jako platforma oferująca gotowe wyroby włókiennicze podlegające różnym procesom pralniczym i farbiarskich  bardzo zwracamy uwagę na rodzaj oferowanych technik farbiarskich. Zwracając na to uwagę jesteśmy wstanie przede wszystkim przy technikach hand made, tie dye zachować bardzo niskie zużycie wody. Nasz patron Marka KNKKANAKA konsekwentnie przejmuje odpowiedzialność za swoje działania i stale minimalizuje wpływ na środowisko związane z charakterystyką swojej działalności. Woda jest szeroko stosowana w procesach uszlachetniania odzieży. Znaczna większość produktów barwiących i specjalistycznych produktów chemicznych potrzebuje zastosowania wody. Choć procesy technologiczne są zróżnicowane, to woda jest nieodłącznym element w procesie produkcyjnym.

Wody nie da się wyeliminować w przemyśle odzieżowym, ale marka KNKKANAKA zmniejsza jej zużycie do minimum. Podczas wykonywania prób, technolodzy dbają o to, aby przyszła produkcja pochłaniała minimalną ilość wody.  Dzięki inwestycji w specjalistyczne maszyny barwiące i pralnicze, marka KNKKANAKA jest w stanie znacząco zwiększyć wsady produkcyjne nie podnosząc ilości wody oraz chemii stosowanej w maszynie.

Konieczności zmniejszania ilości używanej wody do produkcji narzuca na nich sam fakt posiadania certyfikatu GOTS. Marka KNKKANAKA prowadzi badania mające na celu obserwowania poziomu zużywanej chemii, wody, ilości wykonywanych testów i parametrów produkcyjnych dostępnych w corocznych raportach sprawozdawczych.


Niedziela Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek Sobota Styczeń Luty Marzec Kwiecień Maj Czerwiec Lipiec Sierpień Wrzesień Październik Listopad Grudzień
  • Rejestracja

Zarejestruj nowe konto

Posiadasz już konto?
Zaloguj się zamiast tego lub Zresetuj hasło